Sepetim (0) Toplam: 0,00

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Kişisel bilgileriniz (ad, kullanıcı adı, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri, satın aldığınız ürünler vb.) kesinlikle üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Sadece bukitap.com.tr sitesinden daha iyi hizmet alabilmeniz amacıyla kullanılır.

Kaydedilen üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması bukitap.com.tr sitesinin temel ilkeleri arasında yer alır. 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere, sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üyelik bilgileri bukitap.com.tr içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Muallim Neşriyat personellerinin müşteri bilgilerine erişimleri bukitap.com.tr Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları dışında hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

Muallim Neşriyat'ın dışarıdan aldığı hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmaktadır. Hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının bukitap.com.tr Güvenlik Politikaları çerçevesinde tespit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Üye, bukitap.com.tr sitesindeki üyelik bilgilerine erişmek için kendisini en doğru şekilde sisteme tanıtmakla yükümlüdür. Buradaki bütün mesuliyet üyeye aittir.

Üyelikten ayrılmak istendiğinde, bilgi@bukitap.net adresine, üyelikten ayrılmak istediğine dair bir e-posta gönderilmesi yeterlidir. 

bukitap.com.tr ilgili mevzuat çerçevesinde üye bilgilerinin gizliliğini sağlamak şartıyla, güveninize saygı duyduğunu belirtir.

bukitap.com.tr sitesinden gelen e-postaları almak istemiyorsanız bilgi@bukitap.net e-posta adresine, bu tarz postaları almak istemediğinize dair bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. 

bukitap.com.tr sitesinde güvenliğiniz için 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sertifikası kullanılmakta olup bukitap.com.tr sitesinden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı, iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş. güvencesinde olup, bukitap.com.tr personelleri veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

bukitap.com.tr üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü dilek, öneri, şikayet ve soruları içeren e-posta ve mesajları hizmet kalitesini ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

bukitap.com.tr sitesinde yayınlanan yazı, grafik vb. materyaller üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içeriklerin hiçbiri başka mecralarda yayınlanamaz.

Kapat